Domeinnaam veiling dotAmsterdam

dotamsterdamInmiddels zijn er al meer dan 20.000 .amsterdam domeinen geregistreerd sinds de lancering in september. Deze week heeft de beheerder van .amsterdam, te weten DotAmsterdam BV, enkele tientallen eigen premium en semi premium domeinnamen, in de veiling gezet. De namen komen van een lijst met 6000 exclusieve namen die voorbehouden waren voor DotAmsterdam BV. Sommige namen worden nu in een openbare veiling aangeboden, waardoor de markt dus uiteindelijk de prijs zal bepalen. Daarbij dient opgemerkt te worden dat veel domeinnamen een reserve prijs hebben, een minimum bod dat geplaatst dient te worden voordat de domeinnaam wordt verkocht.

Enkele namen uit de .amsterdam veiling:

taxi.amsterdam (TCA, Uber, Uberpop.. de taxi nemen we allemaal)
vondelpark.amsterdam (chillen)
cityguide.amsterdam (rondleiding of stadsgids)
touristoffice.amsterdam (wat is er te doen in Amsterdam?)
cheaphotels.amsterdam (dé naam gericht op Britse feesttoeristen)
winkels.amsterdam (de leukste winkels)
weekend.amsterdam (leuk weekendje weg)
prinsengracht.amsterdam (heb jij er een kantoor ?)
bikerental.amsterdam (Toeristen op de fiets)
ilove.amsterdam (de bekende slogan)

De veiling sluit vrijdag 16 oktober om 20.00 uur.